Výroba samolepek

Potřebujete samolepkou upozornit na důležitou informaci, chcete ji použít jako dekoraci nebo třeba věnovat jako dárek? Velké či malé. Samolepící a magnetické. Klasické nebo speciální na zeď. Průhledné či raději neprůhledné. Do interiéru nebo ven? Vyrobíme pro Vás samolepky všeho druhu – od několika kusů, až po tisícové série. Samolepky dodáváme v pruzích nebo po jednotlivých kusech. A pak už záleží jen na vás, kam je nalepíte.

3 důvody, proč si vybrat samolepky od nás!

Návrh samolepky ZDARMA

Z Vašich podkladů Vám připravíme grafický návrh ZDARMA a vyrobíme i samolepky s originálním motivem.

Možnost expresního dodání

Potřebujete samolepky co nejdříve a nemáte čas ztrácet čas? Nabízíme možnost expresního tisku za příplatek. Samolepky budou u Vás do 3 dnů!

Různé druhy samolepek

Materiál samolepky přizpůsobíme účelu a prostředí, ve kterém ji budete lepit. Vybrat si můžete z více než 10 druhů samolepek.

Široký výběr samolepek

Při výrobě samolepek používáme prvotřídní latexovou tiskárnu, díky které budou mít Vaše samolepky vždy krásné syté barvy i po letech používání. Pomocí řezacího plotru Vám samolepky přesně ořízneme do libovolného tvaru. Na výběr máme z více než 10 druhů samolepek.

Nabízíme:

  • PVC samolepky
  • Papírové samolepky
  • Průhledné samolepky
  • Řezané samolepky
  • Samolepky na zeď
  • Magnetické samolepky
  • Metalické samolepky
  • Reflexní samolepky, a další...

Dejte nám vědět, kde budete samolepku používat a my Vám doporučíme nejvhodnější materiál.

Orientační ceník samolepek

Cena samolepek je závislá na poptávaném množství, požadovaných rozměrech a použitém druhu materiálu. Připravíme Vám cenovou kalkulaci přímo na míru.

PVC samolepka 10x10 cm
20 ks 30,00 Kč/ks
50 ks 20,00 Kč/ks
100 ks 12,00 Kč/ks
200 ks 9,00 Kč/ks
500 ks 8,00 Kč/ks
1000 ks 6,10 Kč/ks
5000 ks 5,20 Kč/ks
10000 ks 4,50 Kč/ks
nad 10000 ks Individuální cena
*uvedené ceny jsou bez DPH
**za laminaci je příplatek ve výši 30 % k uvedeným cenám

Co o nás říkají
naši klienti

Tereza Šmahová

MOOT designer

„Spolupráce s vámi mi přinesla doposud jen samou radost, cením si vaší ochoty, kvality, flexibility a v neposlední řadě moc příjemné komunikace.“

Jan Mužík

Rohlík.cz

„S firmou Nejlevnější polepy spolupracujeme již delší dobu. Dosud nebyl žádný problém s kvalitou a vybraným materiálem samotných polepů. Oceňuji také velmi rychlou realizaci a flexibilitu. Firmu Nejlevnější polepy můžu na 100% doporučit.“

Štěpánka Vindušková

Kiosek Kafe Dejvice

„Hodnotím na základě mé první zkušenosti s touto firmou. Rychlá a příjemná komunikace. Rychlé vyřízení zakázky i v krátkém termínu. Kvalitní, pečlivý a vstřícný servis. Doporučuji!“

Napište nám, kde budete samolepku používat, počet kusů, požadované rozměry a my Vám zašleme obratem cenovou kalkulaci. S výběrem Vám rádi poradíme. V případě dotazů volejte na +420 777 776 282.

Nezávazná poptávka