fb

Tapety na míru

Buďte originální! Vyrobíme Vám takovou tapetu, jakou nikdo jiný nemá. Díky našim tapetám se z dětského pokojíčku rázem stane pohádková říše, ze všední kanceláře moderní a reprezentativní prostor, kam se nebudete stydět přivést ani toho nejváženějšího klienta. Spolupracujeme s řadou grafických studií a podílíme se na vybavení hotelů. K námi vyrobeným tapetám můžeme zajistit odbornou instalaci od nás.

3 důvody, proč si vybrat tapety od nás!

Výroba tapet na míru

Vyrobíme Vám tapetu libovolného rozměru a motivu, aby přesně seděla do Vašeho interiéru. Využijte služeb našich grafiků, kteří vytvoří motiv speciálně pro Vás.

Tapeta z vlastní fotografie

Ozdobte svůj interiér originální tapetou z vlastní fotografie. Fototapeta je nejen krásným doplňkem, ale také vhodným dárkem, který zaručeně potěší.

Tapetu navrhneme a nalepíme

Netroufáte si nalepit tapetu sami? Nechte vše na nás a vyrobené tapety Vám odborně nainstalujeme. Výsledek pak bude dokonalý.

Orientační ceník
tapet na míru
Zakázky realizujeme již od 600 Kč bez DPH

Tapety na míru
2-9 m2 590 Kč/m2
10-30 m2 530 Kč/m2
nad 30 m2 individuální cena
*uvedené ceny jsou bez DPH a za spotřebovaný materiál

Námi používaná technologie latexového tisku zajistí, že barvy na tapetě zůstanou krásně syté i po letech používání. Naše tapety navíc mají spoustu skvělých vlastností:

  • jsou omyvatelné
  • mají atest nehořlavosti
  • ekologicky šetrná produkce
  • na výběr hladký nebo strukturovaný povrch
image image

Nemáte na instalaci sami odvahu? Nechte to na nás. Rádi k Vám přijedeme v okruhu 50 km od Prahy a Pardubic. Za většími zakázkami cestujeme po celé ČR.

Co o nás říkají
naši klienti

Tereza Šmahová

MOOT designer

„Spolupráce s vámi mi přinesla doposud jen samou radost, cením si vaší ochoty, kvality, flexibility a v neposlední řadě moc příjemné komunikace.“

Dominika Urbanová

ISG Reality s.r.o.

„S polepmi sme veľmi spokojný, práca je kvalitne odvedená a to aj za bezkonkurenčnú cenu. Dodanie bolo rýchle. Určite radi využijeme Vaše služby aj v budúcnosti.“

Štěpánka Vindušková

Kiosek Kafe Dejvice

„Hodnotím na základě mé první zkušenosti s touto firmou. Rychlá a příjemná komunikace. Rychlé vyřízení zakázky i v krátkém termínu. Kvalitní, pečlivý a vstřícný servis. Doporučuji!“

Popište nám Vaši představu a my Vám zpracujeme cenovou kalkulaci a originální grafický návrh. S dalším výběrem Vám rádi poradíme. V případě dotazů volejte na +420 777 776 282.

Nezávazná poptávka