fb

Prezentační systémy

Pomůžeme Vám s úspěšnou prezentací Vaší firmy nebo produktu na významných akcích. Vybavíme Vás na veletrhy, výstavy, porady, konference a další akce, kde budete za profíky. V naší nabídce prezentačních systémů najdete jednoduchá, rychlá a cenově dostupná řešení. Prezentační systémy jsou vhodným způsobem, jak na sebe upozornit. Vás už určitě nikdo nepřehlédne. S námi rozhodně budete vidět!

Roll-up Profesional

Rozměry: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm

Roll-up je jedním z nejpoužívanějších reklamních systémů. Náš Roll-up Profesional nabízí skvělý poměr cena/kvalita. Proto bude Vaším nejlepším pomocníkem všude tam, kde se budete chtít prezentovat. Je přenositelný, skladný a jeho instalace na místě prezentace je snadná, takže ji zvládne opravdu každý.

Rollup Rollup

Clip-Clap systém zajistí snadné a rychlé uchycení PP filmu. Po sestavení je vidět pouze vystavená grafika.

Potisknutelný PP film je kvalitnější než klasický banner. Díky preciznímu zpracování se nevlní, ani se nestáčí na bocích. Černé pozadí zajistí, že tištěná grafika neprosvítá.

Robustní hliníkové tělo slouží pro navíjení grafiky a chrání ji tak před poškrábáním. Díky zpevněnému hliníkovému tělu je možné grafiku bezpečně přenášet.

Vyztužené části poskytují stojanu dostatečnou oporu a zamezují prohnutí konstrukce. Díky tomu je zajištěna delší životnost Vašeho roll-upu.

Zpevněná základna a otočné nastavitelné nohy se postarají o perfektní stabilitu stojanu. Plastové ukončení nožek zabrání možnému poškození při manipulaci.

Praktickou přepravní tašku od nás dostanete ZDARMA. Díky ní můžete roll-up snadno a pohodlně vzít na každou důležitou akci s sebou

ClipClap

Clip-Clap systém zajistí snadné a rychlé uchycení PP filmu. Po sestavení je vidět pouze vystavená grafika.

Robustní hliníkové tělo

Robustní hliníkové tělo slouží pro navíjení grafiky a chrání ji tak před poškrábáním. Díky zpevněnému hliníkovému tělu je možné grafiku bezpečně přenášet.

Zpevněná základna

Zpevněná základna a otočné nastavitelné nohy se postarají o perfektní stabilitu stojanu. Plastové ukončení nožek zabrání možnému poškození při manipulaci.

Potisknutelný PP film

Potisknutelný PP film je kvalitnější než klasický banner. Díky preciznímu zpracování se nevlní, ani se nestáčí na bocích. Černé pozadí zajistí, že tištěná grafika neprosvítá

Vyztužené části

Vyztužené části poskytují stojanu dostatečnou oporu a zamezují prohnutí konstrukce. Díky tomu je zajištěna delší životnost Vašeho roll-upu.

Praktickou přepravní tašku

Praktickou přepravní tašku od nás dostanete ZDARMA. Díky ní můžete roll-up snadno a pohodlně vzít na každou důležitou akci s sebou.

Roll-up PROFESIONAL
85 x 200 cm 100 x 200 cm
roll-up roll-up + tisk roll-up roll-up + tisk
1 ks 570 Kč/ks 1 390 Kč/ks 760 Kč/ks 1 790 Kč/ks
3 ks 550 Kč/ks 1 280 Kč/ks 740 Kč/ks 1 690 Kč/ks
5 ks 520 Kč/ks 1 190 Kč/ks 710 Kč/ks 1 590 Kč/ks
10 ks 490 Kč/ks 1 150 Kč/ks 680 Kč/ks 1 490 Kč/ks

* Příprava grafiky z Vašich podkladů + 200 Kč

* Uvedené ceny jsou bez DPH

Oboustranný poutač

Formát: A2

Kovový reklamní stojan s oboustranným reklamním potiskem (tzv. Áčko) je ekonomicky přívětivým řešením, jak upoutat Vaše zákazníky. Díky zaklapávacímu systému Vaši grafiku vyměníte rychlostí blesku dle potřeby. Je to jednoduché: otevřete profil – vložte grafiku – zaklapněte! A je hotovo.

Oboustranný poutač Oboustranný poutač

Oboustranné provedení poutače umožní umístit libovolnou grafiku na obě strany. Díky zaklapávacím profilům snadno a rychle grafiku vyměníte.

Stříbrné provedení stojanu působí estetickým dojmem. Speciální antireflexní UV fólie navíc chrání grafiku v rámu před slunečními paprsky a vyblednutím.

Pevná kovová konstrukce se postará o dobrou stabilitu poutače. Dle potřeby jej jednoduše otočíte na libovolnou stranu. Složit a rozložit stojan je opravdu jednoduché.

Oboustranné provedení

Oboustranné provedení poutače umožní umístit libovolnou grafiku na obě strany. Díky zaklapávacím profilům snadno a rychle grafiku vyměníte.

Stříbrné provedení

Stříbrné provedení stojanu působí estetickým dojmem. Speciální antireflexní UV fólie navíc chrání grafiku v rámu před slunečními paprsky a vyblednutím

Kovové provedení

Pevná kovová konstrukce se postará o dobrou stabilitu poutače. Dle potřeby jej jednoduše otočíte na libovolnou stranu. Složit a rozložit stojan je opravdu jednoduché.

DVOUSTRANNÝ POUTAČ “Áčko”
A2
poutač poutač + tisk
1 ks 1 150 Kč/ks 1 405 Kč/ks
3 ks 1 100 Kč/ks 1 290 Kč/ks
5 ks 1 050 Kč/ks 1 210 Kč/ks
10 ks 990 Kč/ks 1 120 Kč/ks

* Uvedené ceny jsou bez DPH

Klaprámy

Formát: A2, A3

Klaprámy (kliprámy / zaklapávací rámy) jsou tradičním řešením pro umístění plakátů, letáků a reklamních sdělení. Rámy je možné upevnit na zeď a pak už jen měníte motivy dle potřeby. Po upevnění plakátu se rám jednoduše zaklapne.

Klaprámy Klaprámy

Kovový rám stříbrné barvy s profilem 25 mm se postará o elegantní vyobrazení Vámi umístěné grafiky. Antireflexní fólie poskytuje grafice ochranu před vyblednutím a slunečním záření.

Šroubky a hmoždinky pro upevnění rámu jsou součástí každého balení.

Šroubky a hmoždinky

Šroubky a hmoždinky pro upevnění rámu jsou součástí každého balení.

Kovový rám

Kovový rám stříbrné barvy s profilem 25 mm se postará o elegantní vyobrazení Vámi umístěné grafiky. Antireflexní fólie poskytuje grafice ochranu před vyblednutím a slunečním záření

KLAPRÁM
A3 A2
klaprám klaprám + tisk klaprám klaprám + tisk
1 ks 330 Kč/ks 430 Kč/ks 420 Kč/ks 580 Kč/ks
3 ks 270 Kč/ks 340 Kč/ks 370 Kč/ks 490 Kč/ks
5 ks 240 Kč/ks 300 Kč/ks 340 Kč/ks 440 Kč/ks
10 ks 210 Kč/ks 260 Kč/ks 310 Kč/ks 390 Kč/ks

* Uvedené ceny jsou bez DPHPopište nám Vaši představu a my Vám zpracujeme cenovou kalkulaci a originální grafický návrh. S dalším výběrem Vám rádi poradíme. V případě dotazů volejte na +420 777 776 282.

Nezávazná poptávka