fb

Polepy výloh

Dodejte Vaší výloze šmrnc! Hezky polepený obchod, výloha nebo kancelář zaujme nejednoho kolemjdoucího. Podle našeho návodu pro Vás bude následná instalace jednoduše hračka. Nebo nechte instalaci na nás a my se o vše postaráme. Doporučíme Vám to nejvhodnější řešení přesně na míru.

3 důvody, proč si nechat polepit výlohu od nás

Originální grafický návrh

Z Vašich podkladů Vám vytvoříme originální grafický návrh. Zašlete nám fotografie výlohy a my Vám připravíme vizualizaci. Jednodušší návrhy připravíme již od 300 Kč bez DPH.

Široký výběr fólií

K výrobě používáme jak základní fólie za skvělé ceny, tak vysoce kvalitní fólie s dlouhou životností. Rádi Vám doporučíme tu nejvhodnější variantu pro Vás.

Postaráme se o instalaci

S námi bude realizace jednoduše hračka. Zašlete nám adresu realizace a my Vám vyrobené polepy odborně nainstalujeme.

Široký výběr polepů na výlohy

Zajistíme Vám polep výlohy na míru. Z naší široké nabídky fólií si určitě vyberete. Pro výrobu používáme jak základní fólie za skvělé ceny, tak vysoce kvalitní fólie s dlouhou životností. Pro polep obchodů, výloh a kanceláří se používají následující materiály.

Řezaná grafika

Pomocí řezacího plotru Vám vyřežeme jakoukoli grafiku z kvalitní fólie. Na výběr máte z více než 58 odstínů. Polepy dodáváme na přenosové fólii, díky které pro Vás bude instalace pohodlná a snadná.

Pískovaná fólie

Fólie napodobující efekt pískového skla zajistí elegantní vzhled a zvýší atraktivitu celého prostoru.
Toto decentní řešení polepu dodá interiéru potřebnou jiskru.

Monomerická a polymerická fólie s laminací

Neprůhledné potisknutelné fólie pro střednědobé až dlouhodobé použití, které jsou vhodné zejména pro lepení větších zcela rovných, nebo mírně zakřivených ploch.

OWV fólie

Děrovaná certifikovaná fólie, přes kterou je díky stovkám malých otvorů vidět ven, avšak zvenku kolemjdoucí uvidí na výloze pouze vytištěnou grafiku.

Co o nás říkají
naši klienti

Štěpánka Vindušková

Kiosek Kafe Dejvice

„Hodnotím na základě mé první zkušenosti s touto firmou. Rychlá a příjemná komunikace. Rychlé vyřízení zakázky i v krátkém termínu. Kvalitní, pečlivý a vstřícný servis. Doporučuji!“

Magdalena Vaňková

Shoptet s.r.o.

„Se službami nejlevnejsipolepy.cz jsme velmi spokojeni. Polep je bez bublin a v požadovaných barvách. Komunikace s prodejcem proběhla v pořádku. I s instalací jsme byli spokojeni. Proběhla velmi rychle. Děkujeme Shoptet s.r.o.“

Dominika Urbanová

ISG Reality s.r.o.

„S polepmi sme veľmi spokojný, práca je kvalitne odvedená a to aj za bezkonkurenčnú cenu. Dodanie bolo rýchle. Určite radi využijeme Vaše služby aj v budúcnosti.“

Popište nám Vaši představu a my Vám zpracujeme cenovou kalkulaci a originální grafický návrh. S dalším výběrem Vám rádi poradíme. V případě dotazů volejte na +420 777 776 282.

Nezávazná poptávka