fb

Polepy na auta

Představte si, kolik očí uvidí Vaši reklamu, když ji budete mít na autě. Denně najezdíte autem desítky kilometrů po městě, nebo různých částech republiky. Dejte o sobě vědět svým potenciálním zákazníkům! Až uvidí Vaše polepené auto, hned Vás budou mít v paměti. Reklama na autě umí zaujmout, dlouho vydrží a je cenově dostupná.

3 důvody, proč si vybrat polepy na auta od nás!

Originální grafický návrh

Máte představu, jak by měl Váš polep na auto vypadat? Pošlete nám podklady a my Vám připravíme a zašleme originální grafický návrh přesně podle Vašich představ. Jednodušší návrhy připravíme již od 300 Kč bez DPH.

Sami si určete cenu polepu

Řekněte nám, kolik chcete investovat do své reklamy a my Vám doporučíme vhodný materiál. Používáme jak základní fólie za skvělé ceny, tak vysoce kvalitní fólie s dlouhou životností.

Postaráme se o polepení

K námi vyrobeným polepům Vám rádi zajistíme instalaci. Náš tým zkušených techniků se postará o profesionální polepení Vašeho vozu. Instalace provádíme v Praze, Pardubicích a okolí.

Orientační ceník polepů na auta
Zakázky realizujeme již od 600 Kč bez DPH

image

Malý polep

CENA od 450 Kč/bok

image

Střední polep

CENA od 750 Kč/bok

image

Velký polep

CENA od 1 200 Kč/bok

image

Polep zadního skla OWV fólií

CENA od 1 350 Kč

image

Polep kufru

CENA od 450 Kč

Celopolep auta - cena od 15 000 Kč

Celopolep auta

CENA od 29 000 Kč

*Uvedené ceny jsou bez DPH. V ceně není zahrnuta doprava a instalace.

Celopolep na auto

Oblečte Váš vůz do nového kabátku! Nejen jednoduché polepy, ale i kompletní celopolep na auto jsou pro nás hračka. Náš tým zkušených techniků se navíc postará o profesionální polepení celého vozu. Pro celopolep s Vaší grafikou Vám doporučíme kvalitní litou fólii s laminací. Wrappingová fólie umožňuje jednoduchou změnu barvy karosérie a navíc ochrání lak před poškozením.

Určete si cenu polepu

Hledáte jednoduchý a levný polep, nebo naopak kvalitnější polep s dlouhou životností? Napište nám, kolik chcete do polepu investovat, a my Vám doporučíme to nejvhodnější řešení. V naší široké nabídce máme různé druhy materiálů. Pro výrobu používáme jak základní fólie za skvělé ceny, tak vysoce kvalitní fólie s dlouhou životností.

Monomerická fólie s laminací

Základní fólie se používá pro lepení na zcela rovné plochy. Je určená pro krátkodobé až střednědobé použití a nabízí cenově dostupné řešení polepu.


 • předpokládaná životnost 2-3 roky
 • je určená pro lepení na zcela rovné plochy
 • nižší cena

Litá fólie s laminací

Tato vysoce kvalitní fólie je díky své pružnosti vhodná pro lepení náročných ploch. Navíc se vyznačuje dlouhou životnostní a odolností vůči externím vlivům.


 • předpokládaná živnost 7-10 let
 • je určená pro lepení náročných ploch
 • vysoká pružnost a odolnost vůči externím vlivům

Polymerická fólie s laminací

Kvalitní fólie pro střednědobé až dlouhodobé použití.
Je vhodná pro lepení i na mírně zakřivené plochy. Díky speciálnímu BubbleFree lepidlu bude instalace rychlá, snadná a bez bublin.


 • předpokládaná životnost 4-7 let
 • je určená pro lepení i mírně zakřivených ploch
 • umožňuje lepení bez bublin

OWV folie

Perforovaná fólie určená pro lepení na skla aut a výlohy. Díky stovkám malých otvorů je zajištěna viditelnost zevnitř, avšak zvenku je vidět pouze vytištěná grafika.


 • vhodná pro lepení na rovné plochy
 • certifikát Ministerstva dopravy ČR
 • z jedné strany částečně průhledná, z druhé strany je vidět pouze grafika
*Životnost polepu je pouze orientační a závislá na dalších faktorech – například jak často jezdíte do myčky, jestli je auto garážované, nebo zda stojí celý den na slunci. Nepříznivé podmínky zkracují životnost polepu.

Postaráme se o polepení Vašeho vozu! Polepy na auto Vám nejen vyrobíme, ale také odborně nainstalujeme. Instalace probíhá v Praze, Pardubicích a okolí. Lepení trvá přibližně 1 až 3 hodiny. Nabízíme také doplnění poškozených polepů po havárii, apod.

Co o nás říkají
naši klienti

Jan Mužík

Rohlík.cz

„S firmou Nejlevnější polepy spolupracujeme již delší dobu. Dosud nebyl žádný problém s kvalitou a vybraným materiálem samotných polepů. Oceňuji také velmi rychlou realizaci a flexibilitu. Firmu Nejlevnější polepy můžu na 100% doporučit.“

Štěpánka Vindušková

Kiosek Kafe Dejvice

„Hodnotím na základě mé první zkušenosti s touto firmou. Rychlá a příjemná komunikace. Rychlé vyřízení zakázky i v krátkém termínu. Kvalitní, pečlivý a vstřícný servis. Doporučuji!“

Magdalena Vaňková

Shoptet s.r.o.

„Se službami nejlevnejsipolepy.cz jsme velmi spokojeni. Polep je bez bublin a v požadovaných barvách. Komunikace s prodejcem proběhla v pořádku. I s instalací jsme byli spokojeni. Proběhla velmi rychle. Děkujeme Shoptet s.r.o.“

Popište nám Vaši představu a my Vám zpracujeme cenovou kalkulaci a originální grafický návrh. S dalším výběrem Vám rádi poradíme. V případě dotazů volejte na +420 777 776 282.

Nezávazná poptávka