Návod – FAQ

Jaká je cena polepu?

Celková cena záleží na množství spotřebovaného materiálu, na druhu folie a na složitosti motivu. Proto Vám můžeme vytvořit cenovou kalkulaci až na základě Vaší poptávky. Nezabere Vám to déle než minutu, jednoduše zašlete email s Vašimi požadavky na info@nejlevnejsipolepy.cz, případně vyplňte formulář ZDE.

Zvládnu nápis nebo řezanou grafiku nalepit svépomocí? Nabízíte instalaci polepu?

Všechny naše zakázky jsou dodávané s přenosovou folií. To znamená, že nalepit to zvládne opravdu každý. Detailní videonávod naleznete ZDE. V případě objednávky samolepící grafiky větších rozměrů doporučujeme nechat instalaci na nás.

Jak dlouho folie vydrží?

Životnost základní folie při správné instalaci je min. 5 let v exteriéru. Nabízíme i folie s životností min. 10let. S polepeným autem můžete i do myčky, avšak toto doporučujeme min. po 72 hodinách po instalaci polepu. Doporučujeme využívat kvalitní automyčky.

Na jaký povrch lze reklamní nápis/řezanou grafiku nalepit?

Vhodný povrch je rovný, hladký, bez struktury. Např. plastové cedule, kov, karoserie auta, sklo, dřevěné desky, magnetické desky, zeď (s jemným štukem) atp. Samolepící reklamní nápisy a řezaná grafika vyrobená od nás může být využita jak v interiéru, tak v exteriéru. Podklad musí být hladký, musí být odstraněn veškerý prach a nečistoty. Pokud možno podklad před instalací odmastit a vysušit. Videonávod jak správně nalepit polep naleznete ZDE.

Jak se polep z podkladu odstraňuje?

Pokud potřebujete polep z jakéhokoliv důvodu sundat, doporučujeme nalepené nápisy nebo řezanou grafiku nahřát (např. fénem) a poté opatrně sundavat. Pod polepem zůstane lepidlo, které je potřeba odstranit nejlépe čistícím prostředkem na alkoholové bázi.

Zaujali Vás naše služby a práce? Napište nám nezávaznou poptávku a my Vám zašleme cenovou nabídku. Pro dotazy volejte na +420 777 77 62 82

Nezávazná poptávka