fb

Návod – FAQ

Jaká je cena polepu?

Jaká je cena polepu? Celková cena je závislá na spotřebovaném množství materiálu, druhu fólie a složitosti výroby. Zašlete nám nezávaznou poptávku s Vaší představou a my Vám vytvoříme cenovou kalkulaci na míru. Nezabere Vám to déle než minutu. Zašlete nám e-mail na info@nejlevnejsipolepy.cz, případně vyplňte formulář ZDE.

Jak dlouho trvá výroba?

Objednávky zhotovujeme přibližně do jednoho týdne od potvrzení finální podoby objednávky zákazníkem. V případě instalace je celková realizace provedena přibližně do 14 dnů od objednání.

Jakým způsobem bude má objednávka doručena?

Zásilky posíláme prostřednictvím přepravce DPD k doručení na Vámi uvedenou adresu. V případě instalaci přijedeme na Vámi uvedenou adresu.

Je možné objednat také instalaci?

Ano, k námi vyrobeným polepům nabízíme také odbornou instalaci v Praze, Pardubicích a okolí. U větších zakázek za Vámi přijedeme po celé republice. Stačí uvést, kde si přejete instalaci realizovat a zbytek nechte na nás.

Potřebuji grafický návrh, co pro to mám udělat?

Rádi Vám vytvoříme originální grafický návrh z Vašich podkladů. K jeho vytvoření nám pomůže co nejdetailnější popis Vaší představy, zaslání případného loga v křivkách (soubory .pdf, .ai) a obrázků ve vysokém rozlišením. Pokud vlastní podklady nemáte k dispozici, můžete využít služeb našich grafiků.

Zvládnu si polep instalovat svépomocí?

Veškeré naše polepy dodáváme na přenosové fólii, proto je zvládne nalepit opravdu každý. V balíčku naleznete spolu s polepem také návod k instalaci. U složitějších polepů Vám doporučujeme nechat instalaci na nás a o vše se postaráme.

Jak dlouho polep vydrží?

Nabídnout Vám můžeme několik druhů fólií s různou životností, např. základní fólie s životností 2-3 roky nebo vysoce kvalitní fólie na 7-10 let. Životnost je však závislá na externích podmínkách.

Jak se připravit na polep auta/výlohy?

Polepy instalujeme v teplotách nad 12 °C, aby došlo ke správnému aktivování lepidla a dobrému přichycení. Před polepem musí být výloha nebo auto čisté a NEvoskované.

Popište nám Vaši představu a my Vám zpracujeme cenovou kalkulaci a originální grafický návrh. S dalším výběrem Vám rádi poradíme. V případě dotazů volejte na +420 777 776 282.

Nezávazná poptávka