fb

Interiérová grafika

Dlouhá léta se věnujeme zvelebování komerčních prostor a vytváříme tak příjemné prostředí pro pracovníky firem, návštěvníky restaurací a hotelové hosty. Pracujeme s nejkvalitnějšími materiály a nabízíme odbornou grafickou konzultaci, díky níž můžeme rozzářit nevýrazné smutné prostory

Tapety

Designové vliesové tapety dokážou kompletně proměnit každou místnost v příjemné prostředí, kde se budou lidé cítit dobře.

Nabízíme tapety se dvěma povrchovými úpravami, a to se strukturovaným nebo hladkým povrchem.


Pískovaná fólie

Její největší výhodou je poskytnutí soukromí ve skleněných kancelářských prostorách a slouží také jako bezpečnostní prvek, který zabraňuje nárazu do skla.

Kromě toho dokáže designově podtrhnout brand společnosti a zútulnit místnosti.


Obrazy na plátně

Obrazy jsou skvělým způsobem, jak zvěčnit příjemné okamžiky nebo významné události vaší firmy.

Stačí vybrat fotografie nebo designové grafiky, kterými chcete zútulnit Vaše prostory.


Podlahová grafika

Speciální otěruvzdorné podlahové fólie vhodné pro jakýkoliv povrch slouží jako ochrana podlahových ploch a dodá prostředí zcela nový rozměr.

Je také vhodná pro dobrou orientaci v budově.


Řezaná grafika

Toto řešení má hned dvojí využití. Grafika dokáže skvěle designově prozářit a zútulnit prostory nebo může sloužit pro přehlednou orientaci v budově.


Značení v budovách

Značení budov je důležité pro snadnější orientaci ať už v běžném provozu nebo při pořádání různých firemních akcí.Popište nám Vaši představu a my Vám zpracujeme cenovou kalkulaci a originální grafický návrh. S dalším výběrem Vám rádi poradíme. V případě dotazů volejte na +420 777 776 282.

Nezávazná poptávka